Szukaj
Close this search box.

Płatności mobilne

Płatności mobilne

Bank Spółdzielczy w Radymnie pozwala Wam – naszym Klientom na korzystanie z wygodnych płatności mobilnych. Płać za co oraz kiedy chcesz – szybko i wygodnie dzięki prostym płatnościom mobilnym: Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay.

Google Pay

Płatności Google Pay stanowią szybki i niezwykle prosty sposób płacenia telefonem lub zegarkiem z systemem Android. Aplikacja posiada i światowej klasy systemowi zabezpieczeń, który pomaga wykrywać oszustwa i przeciwdziałać atakom hakerów. Zyskujesz więc pewność, że płacenie z jej użyciem jest w pełni bezpieczne.

Z Google Pay zapłacisz za zakupy stacjonarne w sklepach posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz online w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay. Płatności Google Pay obsługiwane są stacjonarnie w tysiącach miejsc (od sklepów spożywczych, przez dyskonty odzieżowe po salony usługowe) wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe – tak samo, jak kartą.

Płacąc za pomocą Google Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej bez konieczności zabierania portfela! To prostota i wygoda oraz poufność i bezpieczeństwo (dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji).

Apple Pay

Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej banku. Transakcje z użyciem portfela Aple są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz również wygodę – bo na zakupy nie musisz już zabierać portfela – wystarczy iPhone.

Płacenie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień: iPhone, Apple Watch, iPad lub Maca. Apka od Apple również nie udostępnia wrażliwych danych dalej, nie są też przechowywane na urządzeniu – nie musisz więc obawiać się żadnych wycieków. Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Gwarancja bezpieczeństwa i wygoda użytkowania – to kwintesencja tych płatności.

Garmin Pay

Garmin Pay to usługa płatności zbliżeniowych, stworzona z myślą o osobach aktywnych i będących w ciągłym ruchu. To szybkie płatności za pomocą zegarka Garmin, których dokonasz bez trudu np. w przerwie podczas porannego joggingu. Dzięki tej usłudze możesz płacić zegarkiem, korzystając z tych samych kart płatniczych, których używasz na co dzień.

Garmin Pay współpracuje z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych, w tym kartami Visa® i Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami i nagrodami oferowanymi przez wydawców kart.