Szukaj
Close this search box.

Mega Konto

Rachunek MEGA Konto to nowoczesny i wygodny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

  • minimum formalności
  • nowoczesną bankowość internetową i mobilną
  • korzystanie z karty debetowej Visa
  • korzystanie z własnej karty bankomatowej BS Radymno
  • możliwość zaciągnięcia kredytu w rachunku

 

MEGA-konto łączy zalety

obsługi rachunku bankowego przez Internet z tradycyjną obsługą w placówce Banku, dzięki czemu daje Ci swobodę decyzji dotyczących użytkowania konta.

Rachunek można połączyć z usługą  Google Pay, która pozwala na płacenie telefonem, zegarkiem lub innymi urządzeniami mobilnymi.

Za pośrednictwem rachunku można składać wnioski w ramach Programu 500+, Programu Dobry Start oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, potwierdzać tożsamości w usługach publicznych i komercyjnych za pomocą usługi mojeID. Bankowość mobilna umożliwia dokonywanie płatności BLIK.

Załóż konto w naszym Banku i ciesz się swobodą dysponowania swoimi pieniędzmi 24 h na dobę poprzez bankowość internetową, dostępny bankomat na kartę własną BS Radymno oraz  jedną z największych w Polsce sieci bezprowizyjnych bankomatów (bankomaty banków spółdzielczych i Planet Cash).

Niespodziewane wydatki? – Kredyt odnawialny w ROR to idealne „koło ratunkowe” dla Twojego domowego budżetu. Bez zbędnych formalności. Korzystasz z dodatkowych środków kiedy i jak chcesz.