Paybynet

PayByNet to pierwszy w Polsce system bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.
Dzięki usłudze wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze. Paybynet oparty jest na infrastrukturze międzybankowego systemu rozliczeniowego Elixir, co pozwala na bezpośrednie przekazywanie pieniędzy z rachunku bankowego nadawcy na rachunek bankowy odbiorcy.

 

Dlaczego warto korzystać z PayByNet?

 

 

Jak korzystać z PayByNet?

Dokonując zakupów w sklepie internetowym przy wyborze rodzaju płatności wskaż "PayByNet". Po wyświetleniu strony serwisu wyszukaj Bank Spółdzielczy w Radymnie, najpierw wybierz "BANKI SPÓŁDZIELCZE", następnie "Płatość online. Księgowanie on-line". Przechodząc do banku, wybierz "Bank BPS S.A.", następnie na mapie wskaż województwo podkarpackie a z listy dostępnych banków wybierz "Bank Spółdzielczy w Radymnie". Nastąpi automatyczne przekierowanie do systemu bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Radymnie.
Po zalogowaniu system poprosi o zatwierdzenie automatycznie przygotowanego przelewu.
Sklep otrzyma informację o wykonanej płatności i może przystąpić do realizacji złożonego zamówienia.

Płatności PayByNet dostępne są również w kilkuset urzędach administracji  publicznej.

© Copyright 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: IT KING